»

Krátké shrnutí webináře ve videu

Webinář jsme natočili. Krátký souhrn jsme sestříhali do 7 minutového videa.

Aktuální témata webinářů
 

 • Webinář již proběhl.

 • Probrali jsme témata ve dvou hodinách a stihli toho opravdu hodně. Představili jsme podstatu systémů DMS/ECM a možnosti digitalizace a automatizace firemních procesů.
  Ukázali jsme si, jak efektivně pracovat s jednotlivými firemními agendami: vytěžování (digitalizace) faktur, nástroje pro automatizovanou práci s fakturami, smlouvami a objednávkami, efektivní práce s přijatou firemní korespondencí (správa datových zpráv), bezpapírová personalistika, správa obchodních případů a mnoho dalšího..

 • Ukázali jsme si, jak lze v DMS/ECM ELO kouzlit

 • Představili jsme si ty nejzajímavější vychytávky elektronické správy dokumentů na praktických ukázkách. Co vše lze vytvářet na technologii ELO. Řešení, která jsme pro naše zákazníky vytvářeli na míru. Zároveň jsme představili připravované novinky. Prozatím se můžete podívat na více informací o technologii ELO a společnosti ELO Digital Office.


  • EXON řešení ve zkratce

  • Systémy pro elektronickou správu dokumentů, digitalizaci dokumentů, DMS/ECM systémy, zahrnující workflow, elektronickou archivaci, důvěryhodný archiv, anonymizace dokumentů, vývoj software na zakázku.

  • Projekty na míru / standardizovaná řešení

  • Přinášíme praktické zkušenosti a know-how z desítek digitalizačních projektů a vlastního provozu digitalizačního oddělení (skenování, vytěžování dat...). Implementujeme projekty na míru nebo připravená standardizovaná řešení. Vyvíjíme v souladu s legislativou (eIDAS, datové schránky, elektronické podpisy...). Reference ve všech segmentech podnikání.

    


Odkaz na hodinový záznam webináře

Zaujalo Vás téma webináře? Nestihli jste se zúčastnit?
Zažádejte si přes registrační formulář
a pošleme Vám odkaz.


DMS/ECM úpravy na míru, technologie ELO.Níže jsou k dispozici záznamy či sestřihy některých z proběhlých webinářů.

 

Řešení od společnosti EXON je postaveno na technologii ELO

 
Logo obchodního a technologického zástupce společnosti ELO Digital Office.
 

Pro více informací nás kontaktujte