»

Elektronické schvalování objednávek
tvorba žádanek a evidence

Logo společnosti ELO Digital Office GmbH.

Elektronická správa objednávek doplňuje TOP 3 agendy: faktury a smlouvy, nejčastěji implementované v rámci DMS ELO. Digitalizace objednávek představuje správu a sledování všech objednávek po celou dobu jejich životnosti na jednom centrálním místě.


Obecné funkcionality správy objednávek

Workflow objednávek

Automatizované pracovní postupy, které do práce s objednávkami dodávají řád a pořádek. Worklow je obecně využíváno pro schvalování žádostí o objednávky a předání dál ve schvalovacím kolečku. Jednotliví uživatelé v rámci wokflow se mohou vy, vytvářejí nové verze, přidávají poznámky, předávají dále ke schvalování. Workflow definuje cestu, kterou se objednávka bude ubírat. Zároveň zaručuje uložení všech verzí v průběhu spolupráce nad daným dokumentem. Vždy je možné se k jakékoliv verzi objednávky vyjádřit např. formou poznámek, komentářů ve feedu apod.

Elektronické podpisy

ELO ECM lze propojit např. s webovou aplikací DocuSign. Přesměrování do webové aplikace probíhá pouhým kliknutím. Na pozadí může probíhat automatická kontrola příchozích dokumentů, které by měly být opatřeny platným elektronickým podpisem. Více o kontrole elektronických podpisů dle eIDAS.

Archivace

Všechny objednávky jsou bezpečně uloženy v jednom centrálním archivu. Ve strukturovaném stromovém archivu jsou přehledně uloženy. Dokumenty jsou přístupné pro ty, kteří k nim mají oprávnění. Více informací o důvěryhodném archivu.


Správa objednávek ve významných institucích

Jak to funguje v praxi? Elektronickou správu objednávek jsme řešili např. ve společnosti Budějovický Budvar, viz. níže. Více referenčních projektů naleznete v sekci reference.


Funkcionality DMS/ECM ELO

ELO podporuje práci s elektronickými podpisy, časovými razítky a pečetěmi. ELO se tak může stát zcela důvěryhodným archivem pro vaše dokumenty. ELO podporuje např. datové schránky či přímou konverzi dokumentů do PDF/A. Základem celého řešení je ELO ECM Suite.


Kontaktní formulář

Zajímáte se o řešení pro digitalizaci? Pro více informací nás kontaktujte.