Zajišťujeme vývoj softwarových aplikací na míru. Zabezpečujeme integraci vašich vlastních softwarů do existujících systémů. Vytváříme webové systémy pro interní agendu či komunikaci se zákazníky. Nabízíme tvorbu intra/internetových aplikací, informačních systémů a aplikací firemní administrativy a dokumentových systémů (Document management system / Enterprise content management).


Sháníte dodavatele software?

Napište nám o svém projektu. Připravíme pro Vás optimální návrh řešení a cenovou nabídku. Pro delší zprávy a přílohy můžete využít email: .


Firma, která vyvíjí software na míruFirma na vývoj software a aplikací

U všech řešení klademe hlavní důraz na 100% funkčnost, snadnost správy a obsluhy, vysokou úroveň zabezpečení a tomu odpovídají použité technologie. Nedílnou součástí je konzultantská činnost poskytovaná zákazníkům pro výběr optimálního řešení, které respektuje požadavky na flexibilitu, rozšíření a vazbu na další systémy.


Používáme technologie:

  • .NET
  • Angular
  • Python
  • Ionic
  • Go
  • SQL databáze
  • ECM ELO

Naše reference

Máme zkušený tým programátorů a vývojářů, kteří mají za sebou zajímavé projekty vývoje software a aplikací na míru. Více referencí vývoje software a aplikací.

Vývoj aplikace pro výpočet optimálního výrobního množství piva. Průběžný vývoj aplikací pro plánování slev, hodnocení zaměstnanců, rozdělování rozpočtů, evidence vymáhání pohledávek aj.

Digitalizace zákaznických formulářů zahrnující vytěžování ručně psaných dat. Byla vytvořena databáze vytěžených dat a proběhl vývoj API rozhraní pro online registraci zákaznických karet.

SW aplikace určená pro výpočet normovacích výrobních časů v jazyce C#. Umožňuje tvorbu kvalitních výkonových norem, které jsou potřebné pro tvorbu cenových kalkulací a pro řízení výrobncíh kapacit.

  • .NET C#, Angular, Python, Ionic, Go, SQL databáze, ECM ELO.
Jak probíhá vývoj software?

EXON rady a tipy.
Více zajímavých článků naleznete v radách a tipech.

Kontaktní formulář

Zajímáte se o vývoj software a aplikací? Připravíme pro vás řešení na míru. Poradíme vám.