»»»

DMS/ECM systémy ve výrobě

V jakémkoli výrobním odvětví se často vyskytují objednávkové formuláře, faktury (více o správě faktur), požadavky od dodavatelů, záznamy o zaměstnancích, standardní provozní postupy apod. Na vyhledávání, třídění a správu dokumentů se vynakládá příliš mnoho času a peněz. Existuje však způsob, jak udržet tento stále rostoucí objem dokumentů pod kontrolou a zároveň zefektivnit pracovní postupy (více o výhodách DMS systémů).

DMS ELO umožňuje přidávat poznámky k dokumentům, uchovávat příchozí e-maily a přílohy ve stejném úložišti, zajišťuje důvěrnost, bezpečnost a dodržování předpisů. Přináší fulltextové vyhledávání pro rychlé vyhledání a načtení informací, automatizuje oběh faktur a mnoho dalších funkcionalit.

Vzhledem k faktu, že výrobci jsou často pod tlakem na marže vůči odběratelům, je velmi důležité efektivní pracovní postupy doplněné o efektivní správu informací a dokumentů. K tomu pomůže DMS ELO umožňující automatizovat pracovní postupy pomocí workflow (více o workflow a výhodách zavedení).


Podrobné reference společnosti EXON + případové studie ke stažení naleznete v sekci reference.

Využití ELO ECM Suite

Document Management System ELO je možné využít v jakémkoli oboru podnikání. Není specializovaný na konkrétní sektor, přizpůsobí se všem oborům. Více naleznete v referencích.

Krátké představení poslání DMS ELO, funkcionalit a uživatelského rozhraní.

Elektronická správa faktur, smluv a objednávek v praktické ukázce.
EXON rady a tipy.
Více zajímavých článků naleznete v radách a tipech.

Kontaktní formulář

Zajímáte se o řešení pro digitalizaci? Pro více informací nás kontaktujte.