O společnosti EXON

Jsme předním dodavatelem efektivních řešení pro Váš byznys v oblasti digitální kanceláře. Dodáváme renomované systémy správy dokumentů (DMS/ECM - Document management system / Enterprise content management) a komplexní služby digitalizace dokumentů zahrnující vytěžování dat z formulářů či faktur, zabezpečené archivace dokumentů, dodávky profesionálních digitalizačních pracovišť, zakázkového vývoje software, instalace velkoformátových a knižních skenerů a s tím souvisejícího poradenství.

Zároveň jsme konzultační společnost v oblasti digitalizace firemních procesů a bezpapírové organizace včetně dodání a implementace vhodné technologie. Vytváříme analýzy současného stavu interních procesů (workflow) a analýzy oběhu dat a dokumentů. Poskytuje návrhy optimálního řešení a vhodných postupů dle mnohaletých zkušeností a know-how v oboru digitalizace a elektronické správy dokumentů a jejich obsahu.

Našimi zákazníky jsou významné firmy v České republice a střední Evropě z různých segmentů: bankovního a finančního sektoru, výrobního odvětví, služeb i obchodu, městských úřadů a magistrátů, státní správy, ministerstev, akademických institucí i dopravních a logistických společností. Naše řešení jsme schopni aplikovat do všech segmentů. Více o referencích a případových studiích společnosti EXON.

Radek Chramosta, jednatel společnosti EXON. Ing. Radek Chramosta, jednatel společnosti EXON s.r.o.

Naši významní partneři