Knižní a velkoformátové skenery i2S od společnosti EXON

Specializujeme se na dodávky, instalace a následnou podporu vysoce profesionálních digitalizačních zařízení a center, která jsou určena jak pro digitalizaci historických materiálů v rámci programů pro záchranu kulturních a technických dědictví, tak pro komerční dokumentové či produkční skenování běžných dokumentů a z nich následné vytěžování dat.


i2S CopiBook Open System A1
nejrychlejší knižní skener A1

i2S DigiBook Quartz A1 HD

CopiBook OS představuje kombinaci vysoké kvality a maximální produktivity a patří mezi nejrychlejší knižní skenery formátu A1 na trhu.

Více o skeneru CopiBook A1

i2S CopiBook Open System A2+
jistota kvality a rychlosti

i2S CopiBook Open System

Jedná se o již čtvrtou generaci knižních skenerů CopiBook s možností digitalizace předloh až do formátu A2+. Kvalita obrazu až 600dpi.

Více o skeneru CopiBook A2

i2S CopiBook V-Shape
s véčkovou kolébkou

Véčkový typ knižního skeneru CopiBook navržen pro digitalizaci křehkých a vzácných dokumentů. Knižní kolébka v úhlu 120° při kvalitě skenování až 600dpi.

Více o skeneru V-Shape

i2S Quartz A1 / A0 / 2A0
maximální formát skenování

i2S DigiBook Quartz

Skenery řady Quartz nabízí vysokou flexibilitu. Nabízeny ve formátech A1, A0 nebo 2A0.

Více o skenerech Quartz.

i2S e-Scan Open System A3+
pro samoobslužné skenování

i2S e-Scan Open System

Skenery řady eScan představují jednoduché, variabilní a snadno ovladatelné knižní skenery s možností samoobslužného nebo produkčního skenování v kvalitě až 400dpi.

Více o skeneru eScan OS

DigiBook DL-Mini
robotický knižní skener

DigiBook DL-Mini

Robotický knižní skener se vyznačuje kombinací automatického a manuálního skenování. Nabízí vysokou kvalitu digitalizace, až 600 dpi při formátu 2xA3.Více než 80 knižních skenerů i2S v České a Slovenské republice

i2s references

Digitalizace v souladu se směrnicemi ISO 19264-1, FADGI a METAMORFOZE

Pro Českou a Slovenskou republiku jsme autorizovaným partnerem francouzské společnosti i2S, která je světovým leadrem mezi výrobci knižních a velkoformátových skenerů. Pro dokumentové, produkční skenery nebo celé digitalizační linky používáme zařízení společností Panasonic, OCE, Fujitsu, InoTec a dalších.

Hardwarové vybavení doplňujeme nezbytným softwarem pro následnou práci s naskenovanými daty:

  • aplikace ProcyonA: kompletní nástroj pro digitalizaci knihovních, archivních, muzejních a sbírkových fondů dle aktuálních standardů
  • softwarový balík aplikací LIMB od společnosti i2S: poskytuje kompletní řešení práce s daty, nezbytné pro řetězec procesů pro digitalizaci kulturního dědictví a jeho následné uchování v digitální podobě
  • skenovací aplikace a nástroje pro zkvalitnění skenovaného obrazu i aplikace pro vytěžování dat z dokumentů, podle konkrétní potřeby klienta
  • systémy pro elektronickou archivaci a správu dokumentů, které jsou vždy nedílnou součástí našich zákaznických řešení

i2S logo.

 

Pro více informací nás kontaktujte