fbpx Novinky | EXON

Duben 2022

Digitalizace ve financích. ELO ECM Suite.

Digitalizace ve finančnictví

Poskytovatelé finančních služeb mají z hlediska digitalizace poměrně dobrou pozici. Přesto by nebylo správné usnout na vavřínech. Ve finančnictví se jedná převážně o neustálou optimalizaci.


Digitalizace prokazatelně vytváří přidanou hodnotu,...


Destruktivní digitalizace. Co znamená a jaký je její význam?

U dokumentů, u kterých probíhá tzv. destruktivní digitalizace, je odstraněna knižní vazba. Nejprve se ručně odříznou desky knihy a následně se pomocí řezačky odřízne slepená část stránek. Vzniknou tak jednotlivé listy. Digitalizace bloku jednotlivých listů následně probíhá na dokumentovém skeneru s automatickým podavačem.

...

Exkurze studentů v digitalizačním centru v Plzni 2022

Exkurze studentů v digitalizaci v Plzni

Na konci března u nás byla milá společnost ze Střední průmyslové školy strojnické a SOŠ prof. Švejcara z oboru "informační služby - knihovnictví". Děkujeme za skvělé strávený projektový den. Bylo to pro nás velice zajímavé, poučné a inspirativní. Byli jsme překvapeni aktivitou studentů a velkým zájmem o tuto problematiku. Součástí projektového dne bylo:

...

i2S Partners Congress 2022

i2S Partners Congress 2022

Ve dnech 5. a 6. dubna 2022 se ve francouzském Bordeaux, konkrétně v Pessacu, uskutečnil i2S Partners Congress 2022. Kongres, který je organizovaný pro obchodní a servisní zástupce společnosti i2S. Tyto akce jsou organizovány v osobním pojetí přímo ve Francii nebo online. Letošní konference proběhla jako kombinace...

Stránky