Skenování až do velkoformátu 2A0
digitalizace v té nejvyšší kvalitě

Velkoformátové knižní skenery Suprascan, který nabízí skenovací plochu až 2A0. Je zde zobrazena motorizovaná knižní kolébka, posuvná snímací kamera, přítlačné sklo a led osvětlení. Systém skenování je pro všechny skenery totožný.

i2S SupraScan QUARTZ
tři typy skenerů dle velikosti formátu: A1, A0 a 2A0

Skenery řady SupraScan byly vyvinuty pro archivaci rozličných dokumentů v nejlepší kvalitě. Motorizovaná knižní kolébka, posuvná snímací kamera s vysokým rozlišením, automatické přítlačné sklo a nejnovější technologie LED osvětlení. Skenery SupraScan umožňují digitalizovat umělecká díla, jako jsou obrazy, kresby a starožitnosti. Skenery navíc umožňují digitalizovat jakékoliv lesklé dokumenty. V souladu se standardy ISO 19264, Metamorfoze a FADGI ***.


Knižní skener i2S Suprascan na modelovém obrázku. Snímací hlava skenuje celou plochu nad předlohou. Zaručuje šetrné skenování bez jakéhokoliv kontaktu s dokumentem.

Skenery SupraScan ve formátu až 2A0

Skenery ve třech variantách. Nabízené formáty: A1, A0 a 2A0.

V souladu se standardy kvality obrazu

ISO 19264, Metamorfoze a FADGI *** .

Knižní kolébka

Šetrná na digitalizované předlohy. Možnost doplnit o držák knihy V-Shape, světelnou podložku či vakuový stůl.

Jednoduchost použití

Živý barevný náhled před a během skenováním // software LIMB Capture // automatická detekce formátu // korekce osvětlení // automatické kalibrace // automatické skenování po zavření skla.

Přívětivý pro obsluhu

LED osvětlení // bez ultrafialového a infračerveného záření // velmi nízká hlučnost // šetrné na křehké materiály s V-knižní kolébkou.

Posuvná snímací hlava

Velké formáty jsou šetrně skenovány posuvnou snímací hlavou nad předlohou // kamera bez mechanické závěrky // skenování bez kontaktu s dokumentem.


 

Pro více informací nás kontaktujte