»

Digitalizace smluv s DMS/ECM ELO

Logo společnosti ELO Digital Office GmbH.

Správa smluv s DMS/ECM řešením je klíčovým prvkem efektivního řízení dokumentace a smluvních vztahů ve vaší organizaci. Toto řešení vám umožňuje centralizovaně uchovávat, spravovat a rychle vyhledávat smlouvy a další důležité dokumenty, což zvyšuje transparentnost, zlepšuje kontrolu nad smluvními závazky a snižuje rizika spojená s neúplnými nebo ztracenými smlouvami. S DMS/ECM řešením máte k dispozici nástroj, který vám pomáhá optimalizovat procesy kolem smluvního řízení.


Uživatelské prostředí ECM ELO.

DMS/ECM řešení zjednodušuje a urychluje schvalovací procesy smluv, což vám umožňuje rychleji reagovat na obchodní příležitosti a zajistit dodržení smluvních termínů. S integrovanými funkcemi pro řízení verzí a sledování změn získáváte jasný přehled o historii každé smlouvy a můžete snadno monitorovat a plánovat obnovu smluv, což je klíčové pro zachování smluvních vztahů na vysoce profesionální úrovni. S DMS/ECM řešením jste připraveni na rychle měnící se podmínky na trhu.Správa smluv ve významných institucích

Jak to funguje v praxi? Elektronickou správu smluv jsme řešili např. ve společnosti ŠKODA AUTO, viz. níže. Více referenčních projektů naleznete v sekci reference.


Funkcionality DMS/ECM ELO

ELO podporuje práci s elektronickými podpisy, časovými razítky a pečetěmi. ELO se tak může stát zcela důvěryhodným archivem pro vaše dokumenty. ELO podporuje např. datové schránky či přímou konverzi dokumentů do PDF/A. Základem celého řešení je ELO ECM Suite.


Kontaktní formulář

Zajímáte se o řešení pro digitalizaci? Pro více informací nás kontaktujte.