fbpx Webinář: Jak se dá v digitalizaci kouzlit s DMS/ECM? | EXON
Pozvánka na webinřá EXON: Jak se dá kouzlit v systémech DMS/ECM?

Připravujeme webinář, 18.3.2021: Jak se dá v digitalizaci kouzlit s DMS/ECM?

Ve čtvrtek 18. března proběhne webinář na téma: "Jak se dá kouzlit v systémech DMS/ECM." Pro webinář jsme vybrali čas 10:00-12:00. Ukážeme, co vše je možné v systémech DMS/ECM vytvářet. Konkrétně se budeme bavit o systému ELO.

 

DMS/ECM není jen o dokumentech

Možnosti systému ELO jsou obrovské. Kdo se o DMS/ECM (více o DMS a ECM) systémy trochu zajímá ví, že potenciál těchto řešení je veliký. Důležité je si říci, že to není pouze o správě dokumentů (document management) a obsahu (content management), ale především také o procesech díky integrovanému workflow.

Co vše je možné v ELO vytvářet?

Vytvořili jsme již nespočet digitalizačních projektů z různých sfér podnikání, průmyslu a byznysu (více také v našich referencích) Na webináři ukážeme, co vše je možné vytvářet, a to především také díky webovým aplikacím.

Probereme základní agendy - faktury, smlouvy, objednávky. Budeme se bavit o vytěžování dat, správě firemní korespondence, bezpapírové perasonalistice. Řekneme si, jak lze spravovat nemovitosti a reality, projekty a obchodní případy. A mnoho dalšího.

V necelých dvou hodinách dostanete kompletní přehled o systémech pro spávu dokumentů, o jejich výhodách a nekonečných možnostech.

"Protože, to nejdražší, co firma má je, když kvalifikovaní lidé provádí nekvalifikovanou práci."

Pozvánka na webinář společnosti EXON - jak se dá kouzit v systémech DMS/ECM ELO.


 

Řešení od společnosti EXON je postaveno na technologii ELO

 
Logo obchodního a technologického zástupce společnosti ELO Digital Office.