»
Standardizovaná řešení DMS/ECM digitální kanceláře od společnosti EXON.

Standardizovaná řešení pro základní agendy, které figurují v každé společnosti: faktury, smlouvy a objednávky. Digitální kancelář Exonis splní základní požadavky firem a institucí všech typů a velikostí, které chtějí využívat bezpečná a osvědčená řešení DMS/ECM systémů. Exonis nabízí jednoduché a intuitivní uživatelské prostředí vhodné pro práci z domova a roste společně s potřebami společnosti. Základní balíček od 10 uživatelů.Komplexní nástroj pro vložení faktur, jejich vytěžení, kontrolu, schválení a bezpečnou archivaci.

Efektivní práce a kontrola nad procesem tvorby smluv, jejich schvalováním a archivací.

Komplexní nástroj pro vytváření objednávek, jejich kontrolu a schválení, až po proces nákupu.

Můžete začít s jednou agendou (nejčastěji se jedná o přijaté faktury doplněné o vytěžování dat) a postupně přidávat další a vzájemně je provázat. Základní verze nabízí funkce, které jsou dostačující pro všechny zákazníky. Jednotlivé agendy nabízí zároveň možnost rozšířit o další volitelné funkcionality. Řešení je flexibilní a je možné je zcela přizpůsobit potřebám konkrétního zákazníka.


Digitální kancelář v praxi

Připravili jsme krátký příběh, ve kterém Vám všechny 3 agendy názorně představíme.


Funkcionality a výhody

EXONIS Digitální kancelář

Připravené funkcionality pro jednotlivé agendy, schvalovací procesy (worklfow) a úložiště. Postavené na webové technologii, responzivní design (přizpůsobí se mobilnímu zařízení). Základní verze je až pro 10 uživatelů s až 5 schvalovacími úrovněmi. Rychlá implementace. Základní řešení možné rozšířit o volitelné funkcionality. Možné převést prostředí do firemních barev.

Provozní dohled, help desk

Neustálý provozní dohled, hotline či služba help desk.

Know-how stávajících zákazníků

Přinášíme řešení na základě zkušeností z projektů pro významné firmy jako Mercedes Benz, Banka Creditas či Budějovický Budvar. Používejte systém, ve kterém schvaluje smlouvy např. ŠKODA AUTO.

Možnosti rozvoje

Během krátké chvíle získáte komplexní elektronickou kancelář se všemi výhodami DMS/ECM řešení. Zároveň je možné aplikaci rozšiřovat o volitelné funkcionality, či navýšit počet uživatelů.

Na osvědčené technologii ELO

Na pozadí běží technologie ELO, německého výrobce ELO Digital Office GmbH. ELO je osvědčená celosvětová platforma DMS/ECM řešení, kterou využívají tisíce firem po celém světě. Zákazníci tímto získávají dvojitou podporu a jistotu, že využívají silnou a bezpečnou technologii.

Stále aktuální aplikace

V rámci roční podpory je aplikace neustále aktuální, přinášíme upgrady či specializované webináře.

Podpora specialistů

Support týmu IT konzultantů společnosti EXON, kteří jsou neustále k dispozici.

V jednoduchosti je síla

Vytvořeno na základě dlouholetých zkušeností uživatelů z desítek projektů DMS/ECM řešení. Exonis je intuitivní a uživatelsky velmi přívětivé prostředí. Využíváte pouze funkce, které opravdu potřebujete.


Cenovou nabídku Vám předložíme na vyžádání. Napište nám, o jakou agendu (agendy) máte zájem, kolik uživatelů bude s aplikací pracovat či jiná speciální přání.
Projekty realizujeme v různých oblastech podnikání, např. výrobní společnosti, leasingové firmy, pojišťovny, banky či nemocnice. Navštivte reference a případové studie.
Zajímají Vás naše řešení? Napište nám přes kontaktní formulář níže.
Stáhněte si prospekt, kde jsou vypsány všechny funkcionality, které základní verze EXONISU nabízí, včetně možnosti rozšíření jednotlivých agend.

Kontaktní formulář

Zajímáte se o digitalizaci? Pro více informací nás kontaktujte.