fbpx Elektronické podepisování s DocuSign | EXON
Elektronické podepisování s DocuSign v DMS ELO.

Elektronické podepisování s DocuSign

DMS/ECM ELO umožňuje podepisovat novým způsobem elektronického podepisování dokumentu. Uživatelé nyní mohou využít pro elektronické podepsání smluv webovou službu DocuSign. Např. v digitální kanceláři EXONIS.

ELO for DocuSign

ELO for DocuSign je jednoduché a transparentní řešení: dokument k podpisu odešlete do DocuSign z ELO kliknutím na „Digitální podpis". Osoba, od které potřebujete podpis, pak obdrží e-mail s odkazem, který ji přesměruje na portál DocuSign. Zde mohou vaše kontakty dokument podepsat. Během této chvíle je tento dokument pro ostatní uživatele uzamčený. ELO nyní automaticky zkontroluje, zda je dokument již podepsaný, a poté jej uloží s požadovaným podpisem zpět tam, kam v systému ECM patří. Dokument je uložen jako nová verze, což zajišťuje transparentnost toho, kdo a kdy dokument upravil.

Podepisování více osob

Pokud se podepisuje více osob, mohou být uspořádány v libovolném pořadí. Je také možné udělit podpis na kterémkoli místě dokumentu. Ověřené podpisy, tedy podpisy včetně autentizace a identifikace prostřednictvím systému, jsou možné i díky naší spolupráci s DocuSign. Díky zásuvnému modulu OSGi lze ELO for DocuSign používat pro všechny dokumenty v celém repozitáři. Programování v ELO Administration Console není nutné.

Díky flexibilitě ELO for DocuSign lze všechny dokumenty z úložiště odeslat do DocuSign k podpisu.


 

Pro více informací nás kontaktujte