»»

Inovační aplikace s názvem InkCapture reprezentuje průlomový webový systém zaměřený na tvorbu individuálních digitálních sbírek pro širokou uživatelskou veřejnost. Tato aplikace nabízí registrovaným uživatelům možnost vytvářet digitální sbírky s maximální flexibilitou, odpovídající přesně jejich individuálním potřebám a preferencím. Uživatelé mohou vkládat vlastní unikátní kolekce dokumentů a sdílet je s ostatními členy veřejnosti prostřednictvím online rozhraní.

Klíčovým prvkem této aplikace je funkce rozpoznávání ručně psaného písma, což umožňuje uživatelům vyhledávat informace napříč všemi digitálními sbírkami. Tato technologická inovace vytváří prostor pro efektivní a intuitivní správu obsahu, a to s ohledem na personalizaci a rychlý přístup k relevantním informacím.

Aplikace InkCapture je přístupná online na webové stránce www.inkcapture.com a slouží stovkám uživatelů nejen v České republice, ale také po celém světě. Její uživatelsky přívětivé rozhraní a technologické inovace ji činí vynikajícím nástrojem pro moderní správu digitálních sbírek s důrazem na individualitu a společnou sdílenou zkušenost. Aplikace je neustále ve vývoji, rozšiřuje uživatelskou základnu a adaptuje se podle potřeb uživatelské komunity prostřednictvím pravidelných aktualizací.


Další reference vývoje software a aplikací


Informační systém vyvinutý pro společnost Penny Market reprezentuje technologicky sofistikované řešení, zahrnující rozsáhlou databázi obsahující data z více než 5 milionů zákaznických formulářů. Klíčovým cílem bylo poskytnout efektivní zpracování a využití rozmanitých dat obsažených v těchto formulářích. Databázový systém tohoto informačního řešení se vyznačuje nejen extrémní robustností, ale též obsahuje sofistikované nástroje pro analýzu, validaci a efektivní využití obsažených dat.

Několik let probíhala digitalizace zákaznických formulářů zahrnující skenování a následné vytěžování dat (OCR, ICR). Součástí byl outsourcing nahlížení na naskenované formuláře a vytěžené informace. Podobné řešení bylo použito rovněž pro společnost BILLA s.r.o.

Více o projektu pro Penny Market.