Zajišťujeme vývoj softwarových aplikací na míru. Zabezpečujeme integraci vašich vlastních softwarů do existujících systémů. Vytváříme webové systémy pro interní agendu či komunikaci se zákazníky. Nabízíme tvorbu intra/internetových aplikací, informačních systémů a aplikací firemní administrativy a dokumentových systémů (Document management system / Enterprise content management).


Vytváříme software na míru


Nabízíme komplexní služby vývoje aplikací zahrnující internetové a intranetové aplikace, klientské, webové a mobilní aplikace a backendové systémy. Jsme připraveni splnit vaše specifické požadavky a přinést inovativní řešení pro váš rozvoj.


Specializujeme se na vývoj firemních administrativních aplikací, které plně odpovídají potřebám a požadavkům klientů. Naše služby zahrnují přizpůsobení elektronických archivů a systémů pro správu dokumentů (DMS/ECM) přímo do IT infrastruktury našich zákazníků.


Provedeme důkladnou analýzu vašich podnikových potřeb a vytvoříme plně přizpůsobené řešení.


Vypracujeme individuální návrh optimálního řešení, které plně odpovídá specifickým potřebám a cílům vaší organizace.


Získejte na míru šité softwarové řešení

Napište nám o svém projektu. Připravíme pro Vás optimální návrh řešení a cenovou nabídku. Pro delší zprávy a přílohy můžete využít email: .Vývoj software na míru

U všech řešení klademe hlavní důraz na kvalitu, snadnost správy a obsluhy, vysokou úroveň zabezpečení a tomu odpovídají použité technologie. Nedílnou součástí je konzultantská činnost poskytovaná zákazníkům pro výběr optimálního řešení, které respektuje požadavky na flexibilitu, rozšíření a vazbu na další systémy.


Naše reference

Máme zkušený tým programátorů a vývojářů, kteří mají za sebou zajímavé projekty vývoje software a aplikací na míru. Více referencí vývoje software a aplikací.

Vývoj aplikace pro výpočet optimálního výrobního množství piva. Průběžný vývoj aplikací pro plánování slev, hodnocení zaměstnanců, rozdělování rozpočtů, evidence vymáhání pohledávek aj.

Aplikace určená pro výpočet normovacích výrobních časů v jazyce C#. Umožňuje tvorbu kvalitních výkonových norem potřebných pro tvorbu cenových kalkulací a řízení výrobních kapacit.

Vybrané reference


Informační systém vyvinutý pro společnost Penny Market reprezentuje technologicky sofistikované řešení, zahrnující rozsáhlou databázi obsahující data z více než 5 milionů zákaznických formulářů. Klíčovým cílem bylo poskytnout efektivní zpracování a využití rozmanitých dat obsažených v těchto formulářích. Databázový systém tohoto informačního řešení se vyznačuje nejen extrémní robustností, ale též obsahuje sofistikované nástroje pro analýzu, validaci a efektivní využití obsažených dat.

Několik let probíhala digitalizace zákaznických formulářů zahrnující skenování a následné vytěžování dat (OCR, ICR). Součástí byl outsourcing nahlížení na naskenované formuláře a vytěžené informace. Podobné řešení bylo použito rovněž pro společnost BILLA s.r.o.

Více o projektu pro Penny Market.


EXON zajišťuje komplexní vývoj a implementace softwarových nástrojů a informačních systémů pro Plzeňský Prazdroj, s cílem optimalizovat a zefektivnit klíčové oblasti jejich podnikání. Zahrnuje širokou škálu interních systémů a aplikací, které podporují plánování, správu a optimalizaci různých procesů napříč celým výrobním a distribučním řetězcem. Příkladem jsou informační systémy pro plánování poptávky, výroby a distribuce piva, které využívají plánovači v pivovarech po celé Evropě.

Více v seznamu referencí.

EXON reference vývoj software pro VZP.

Vývoj specializované softwarové aplikace, která řídí celý proces skenování. Evidence údajů digitalizovaných dokumentů, odesílání dat, vyhledávání dokumentů v archivních boxech, generování přehledů nad evidovanými daty. Cílem bylo automatizovat skenování na podatelně a předat dokumenty v elektronické podobě do spisové služby.

Více o projektu pro VZP.


Kontaktní formulář

Zajímáte se o vývoj software a aplikací? Připravíme pro vás řešení na míru. Poradíme vám.