Véčková knižní kolébka
kombinace výkonu a ergonomie pro křehké dokumenty

Pro křehké knihy, které nelze ve hřbetu optimálně rozevřít, je vhotný knižní skener i2S CopiBook V-shape. Disponuje knižní kolébkou do tvaru V, ve které je kniha naskenovaná v optimálním úhlu

i2S CopiBook V-shape

V-Shape CopiBook je ideálním skenerem pro skenování křehkých dokumentů ve vysokém rozlišení. Díky držáku knih a sklu ve tvaru písmene V (otevření při 120 °) je CopiBook navržen tak, aby respektoval křehký stav vašich předloh. Skener je v souladu se standardy ISO 19264, Metamorfoze a FADGI ***.


Knižní skener i2S CopiBook V-shape obsahuje 2 kamery, optimální rozvržení osvětlení a knižní kolébku v úhlu 120°. Pohled ze spodní části na skenovací pracoviště.

Vysoká kvalita digitalizace

Dvě vysoce výkonné kamery navržené i2S // velmi vysoká kvalita obrazu: až 600 DPI ve formátu 2xA3, až 400 DPI ve formát 2xA3 // kamery bez pohyblivých částí a bez mechanické závěrky // optimálně nastavitelný tlak skla.

V souladu se standardy kvality obrazu

ISO 19264, Metamorfoze a FADGI *** .

Vysoká produktivita

Naskenování barevně <1sec // 2 strany zároveň.

Jednoduchost použití

Živý barevný náhled před a během skenováním // software LIMB Capture // automatická detekce formátu // korekce osvětlení // automatické kalibrace // automatické skenování po zavření skla.

Knižní kolébka - V

Kolébka na knížky speciálně navržená do úhlu 120°.

Přívětivý pro obsluhu

LED osvětlení // bez ultrafialového a infračerveného záření // velmi nízká hlučnost // šetrné na křehké materiály s V-knižní kolébkou.


 

Pro více informací nás kontaktujte