Programátor C# Plzeň

Do našeho EXON týmu, hledáme nového kolegu, zkušeného C# developera. Pracujeme na nových projektech a potřebujeme do našeho týmu zkušené vývojáře. Projekty jsou zaměřené na rozpoznávání tištěného i ručně psaného textu a mimo jiné v nich využíváme umělou inteligenci a neuronové sítě. Naším cílem je vytvořit produkty, které zatím na trhu nejsou a které umožní co nejvíce automatizovat digitalizaci psaných a tištěných dokumentů.


Co u nás budete dělat?

 • Programovat části nových SW produktů – primárně vyvíjíme desktopové aplikace v .NET C#, ale chceme rozšířit naše kompetence také o webové technologie (frontend/backend).
 • Podílet se na návrhu architektury řešení, na základě specifikace business požadavků navrhovat technické řešení a způsob realizace.
 • Podle vašeho zaměření se můžete podílet jak na realizaci serverových služeb, tak na klientech (desktop i web). Budete spolupracovat s týmem na Západočeské univerzitě, který řeší úlohy umělé inteligence.
 • Code review implementací ostatních členů týmu a kontinuální zvyšování kvality kódu.

Co od vás očekáváme?

 • Zkušenost v oblasti vývoje SW řešení.
 • Znalost platformy .NET C#, ale uvítáme i zkušenost mimo tuto platformu.
 • Výhodou je zkušenost s vývojem webových aplikací, ale není to podmínkou.

Co nabízíme?

 • Velký prostor k osobnímu rozvoji – chceme aby se lidé u nás vyvíjeli a učili se novým věcem a technologiím nebo leadershipu.
 • Zázemí úspěšné a stabilní firmy založené na neformální atmosféře a spolupráci.
 • Flexibilní pracovní dobu, homeworking.
 • Pravidelnou individuální výuku AJ s rodilým mluvčím.
 • Příspěvek na sport s Multisportkartou.
 • Notebook a mobil i pro osobní užití.
 • A hlavně práci, která vás bude bavit a naplňovat!

Pracoviště Plzeň (případně i Praha)

 • Pracoviště: pobočka Plzeň: Teslova 1242/5c v areálu vědecko-technického parku (BIC) - budova C2.


Pomáháme našim klientům úspěšně vstoupit do digitálního světa

Ing. Radek Chramosta, jednatel společnosti EXON s.r.o.

Radek Chramosta
Jednatel společnosti

Dáváme lidem možnost rozvoje a seberealizace

Společnost EXON začala psát svoji historii od roku 2004, kdy jsme ji společně s otcem zakládali. Přinášíme na trh nové technologie, vytváříme nové portfolio produktů a nabízíme ta nejlepší řešení na současném trhu. Nyní stojíme před branami další fáze našeho byznysu a hledáme zajímavé osobnosti k obohacení našeho týmu. Spravujeme a získáváme zajímavé projekty u významných společností. Spolupracujeme v projektech podporované umělou inteligencí. Hledáme kolegy, kteří mají svoji práci rádi, chtějí se ve své kariéře obohatit o nové zkušenosti a dokáží si v zaměstnáni vytvořit takové podmínky, aby se především při práci cítili spokojení a měli z ní radost.
Ing. Radek Chramosta, Jednatel


Každý projekt je pro nás výzva

Vedu tým lidí, kteří mají na starosti kompletní portfolio projektů pro naše zákazníky. Produkční divize spočívá ve třech odděleních, která spolu navzájem komunikují a doplňují se. Divize konzultantů se stará o naše byznysové zákazníky především v oblasti systémů DMS/ECM, jejich implementaci a servis. Vývojáři se kromě svých projektů vývoje sw podílejí také jako support a pravá ruka konzultantských projektů. Oddělení digitalizace představuje historické skenování a zpracování dat v rámci outsourcingu digitalizace. Jednotlivé projekty spolu navzájem souvisejí, oddělení mezi sebou spolupracují a předávají svá know-how a praktické zkušenosti a díky tomu můžeme zákazníkovi nabídnout optimální řešení.
Ing. Petr Straka, Vedoucí produkční divize

Ing. Petr Straka, ředitel produkční divize ve společnosti EXON s.r.o.

Petr Straka
Vedoucí produkční divize


Rozvíjejte silné stránky

Nabízíme lidem takové kompetence, aby se osobnostně rozvíjeli ve vlastním rozhodování. Pomáháme zaměstnancům rozvinout jejich silné stránky. Nabízíme možnost projít různými pozicemi a získat spoustu zkušeností a nový pohled na technologie.

Pracovní porada ve společnosti EXON.

Úspěch je tvořen lidmi

To, co vytváří úspěch naší společnosti nejsou její značka či logo, ale především lidé, kteří stojí za našimi produkty a řešeními a přikládají k nim svoji přidanou hodnotu. Pro nás jsou zajímaví především zkušení kolegové, kteří již mají určitý přehled nad profesním životem, ale nebráníme se ani absolventům na životní startovací čáře, kteří nás svým charakterem a přístupem k práci zaujmou.

Firemní akce společnosti EXON v Letkově.

Týmová práce

Jsme jedna firma, jeden tým. Navzájem si pomáháme. Například i na našich zákaznických akcích a webinářích, které jsou důležité pro naše zákazníky, kterých si nesmírně vážíme. V našem studiu se to hemží know-how a pozitivní energií, kterou moji kolegové do práce vnáší. A za to jim velký dík!
Petr Polanský, Manažer marketingu

Petr Polanský a Dominik Zemko.

Kreativní duch

Jsme společnost, která se nebojí jít své práci naproti. Umíme být konzervativní, ale zároveň překvapit v nečekanou chvíli. Naši kolegové přináší spoustu nápadů, které "implementují" do každodenní práce. A o práci nouze není. Projektů je nejen hodně, ale zároveň si nové projekty vytváříme. Například i v umělé inteligenci.


Pro významné klienty

Za celou historii společnosti EXON spolupracujeme se zajímavými společnostmi prakticky ve všech odvětvích. Máme stabilní základnu zákazníků a dodavatelů. Pro naše zákazníky připravujeme řešení šité na míru dle jejich požadavků, připojujeme své know-how a zkušenosti a dolaďujeme do optimální finální podoby. Každý projekt je jiný a přináší nové poznatky a pohled na svět. Více o referencích společnosti EXON.


Tým společnosti EXON.

Nejsme korporát. Kreativitě se meze nekladou

S našimi více jak třiceti zaměstnanci se řadíme mezi střední společnosti. Veškeré problémy řešíme na partnerské úrovni. Prioritou je vždy kvalitně odvedená práce, mít spokojené a loajální zákazníky, kteří naší práci věří. Nesvazujeme našim lidem ruce, dáváme jim volnost, možnost seberealizace a vytváříme podmínky pro příjemnou práci. Nebráníme se inspirovat vlastními nápady našich zaměstnanců.

Fotografie zaměstnanecké akce společnosti EXON na curlingu.

Příjemné s užitečným

Pořádáme pro zaměstnance firemní TAKE-OFF na kolech, na horách či wellness. Pravidelné bowlingy či paintballové akce. Pro naše zákazníky a obchodní partnery připravujeme akce spojené s kulturním či sportovním zážitkem (divadlo, tenis, curling..). Máme tak možnost se více poznat i v neformálním prostředí.

Fotografie zaměstnanecké akce společnosti EXON na tenise.

Zaměstnanecký paintball EXON.
Petra Zoubková, Personalistka ve společnosti EXON s.r.o.

Petra Zoubková
Personalistka

Chcete se stát součástí týmu EXON?

Zaujali jsme a zajímá Vás práce u nás? Pošlete mi svůj životopis a motivační dopis na .
Budeme se těšit na spolupráci.
Petra Zoubková, Personalistka