Angular Developer Plzeň

Hledáme vývojáře se znalostí Angular pro naše nové projekty. Vyvíjíme webovou aplikaci pro rozpoznávání ručně psaného textu v současných i historických dokumentech a právě na jejím frontendu můžeš pracovat s námi.


Co u nás budete dělat?

 • Programovat klientskou část webové aplikace na platformě Angular.
 • Podílet se na návrhu architektury řešení, na základě specifikace business požadavků navrhovat technické řešení a způsob realizace.
 • Budete spolupracovat s týmem na Západočeské univerzitě, který řeší úlohy umělé inteligence. Tyto funkce jsou využity na backendu a klient k nim přistupuje prostřednictvím API.

Co od vás očekáváme?

 • Zkušenost v oblasti vývoje SW řešení.
 • Znalost platformy Angular, JavaScriptu a vývoje webových aplikací.
 • Výhodou (nikoliv podmínkou) je zkušenost s toolkitem Ionic nebo jinou platformou pro vývoj multiplatformních aplikací.
 • Vítaná je také zkušenost s tvorbou grafického rozhraní webových nebo mobilních aplikací.

Co u nás najdete?

 • Velký prostor k osobnímu rozvoji – chceme aby se lidé u nás vyvíjeli a učili se novým věcem a technologiím.
 • Zázemí úspěšné a stabilní firmy založené na neformální atmosféře a spolupráci.
 • Flexibilní pracovní dobu, homeworking.
 • Pravidelnou individuální výuku AJ s rodilým mluvčím.
 • Občerstvení na pracovišti.
 • Příspěvek na multisport kartu.
 • Notebook a mobil je samozřejmostí.
 • Teambuldingy (v zimě na horách, v létě na kolech), utužování vztahů i mimo pracoviště (bowlingy, paintball).
 • Zázemí stabilní firmy s pracovištěm v Plzni.

Pracoviště Plzeň

 • Pracoviště: pobočka Plzeň: Teslova 1242/5c v areálu vědecko-technického parku (BIC) - budova C2.


Pomáháme našim klientům úspěšně vstoupit do digitálního světa

Ing. Radek Chramosta, jednatel společnosti EXON s.r.o.

Radek Chramosta
Jednatel společnosti

Dáváme lidem možnost rozvoje a seberealizace

Společnost EXON začala psát svoji historii od roku 2004, kdy jsme ji společně s otcem zakládali. Přinášíme na trh nové technologie, vytváříme nové portfolio produktů a nabízíme ta nejlepší řešení na současném trhu. Nyní stojíme před branami další fáze našeho byznysu a hledáme zajímavé osobnosti k obohacení našeho týmu. Spravujeme a získáváme zajímavé projekty u významných společností. Spolupracujeme v projektech podporované umělou inteligencí. Hledáme kolegy, kteří mají svoji práci rádi, chtějí se ve své kariéře obohatit o nové zkušenosti a dokáží si v zaměstnáni vytvořit takové podmínky, aby se především při práci cítili spokojení a měli z ní radost.
Ing. Radek Chramosta, Jednatel


Každý projekt je pro nás výzva

Vedu tým lidí, kteří mají na starosti kompletní portfolio projektů pro naše zákazníky. Produkční divize spočívá ve třech odděleních, která spolu navzájem komunikují a doplňují se. Divize konzultantů se stará o naše byznysové zákazníky především v oblasti systémů DMS/ECM, jejich implementaci a servis. Vývojáři se kromě svých projektů vývoje sw podílejí také jako support a pravá ruka konzultantských projektů. Oddělení digitalizace představuje historické skenování a zpracování dat v rámci outsourcingu digitalizace. Jednotlivé projekty spolu navzájem souvisejí, oddělení mezi sebou spolupracují a předávají svá know-how a praktické zkušenosti a díky tomu můžeme zákazníkovi nabídnout optimální řešení.
Ing. Petr Straka, Vedoucí produkční divize

Ing. Petr Straka, ředitel produkční divize ve společnosti EXON s.r.o.

Petr Straka
Vedoucí produkční divize


Rozvíjejte silné stránky

Nabízíme lidem takové kompetence, aby se osobnostně rozvíjeli ve vlastním rozhodování. Pomáháme zaměstnancům rozvinout jejich silné stránky. Nabízíme možnost projít různými pozicemi a získat spoustu zkušeností a nový pohled na technologie.

Pracovní porada ve společnosti EXON.

Úspěch je tvořen lidmi

To, co vytváří úspěch naší společnosti nejsou její značka či logo, ale především lidé, kteří stojí za našimi produkty a řešeními a přikládají k nim svoji přidanou hodnotu. Pro nás jsou zajímaví především zkušení kolegové, kteří již mají určitý přehled nad profesním životem, ale nebráníme se ani absolventům na životní startovací čáře, kteří nás svým charakterem a přístupem k práci zaujmou.

Firemní akce společnosti EXON v Letkově.

Týmová práce

Jsme jedna firma, jeden tým. Navzájem si pomáháme. Například i na našich zákaznických akcích a webinářích, které jsou důležité pro naše zákazníky, kterých si nesmírně vážíme. V našem studiu se to hemží know-how a pozitivní energií, kterou moji kolegové do práce vnáší. A za to jim velký dík!
Petr Polanský, Manažer marketingu

Petr Polanský a Dominik Zemko.

Kreativní duch

Jsme společnost, která se nebojí jít své práci naproti. Umíme být konzervativní, ale zároveň překvapit v nečekanou chvíli. Naši kolegové přináší spoustu nápadů, které "implementují" do každodenní práce. A o práci nouze není. Projektů je nejen hodně, ale zároveň si nové projekty vytváříme. Například i v umělé inteligenci.

Tým společnosti EXON.

Nejsme korporát. Kreativitě se meze nekladou

S našimi více jak třiceti zaměstnanci se řadíme mezi střední společnosti. Veškeré problémy řešíme na partnerské úrovni. Prioritou je vždy kvalitně odvedená práce, mít spokojené a loajální zákazníky, kteří naší práci věří. Nesvazujeme našim lidem ruce, dáváme jim volnost, možnost seberealizace a vytváříme podmínky pro příjemnou práci. Nebráníme se inspirovat vlastními nápady našich zaměstnanců.

Fotografie zaměstnanecké akce společnosti EXON na curlingu.

Příjemné s užitečným

Pořádáme pro zaměstnance firemní TAKE-OFF na kolech, na horách či wellness. Pravidelné bowlingy či paintballové akce. Pro naše zákazníky a obchodní partnery připravujeme akce spojené s kulturním či sportovním zážitkem (divadlo, tenis, curling..). Máme tak možnost se více poznat i v neformálním prostředí.

Fotografie zaměstnanecké akce společnosti EXON na tenise.

Zaměstnanecký paintball EXON.
Petra Zoubková, Personalistka ve společnosti EXON s.r.o.

Petra Zoubková
Personalistka

Chcete se stát součástí týmu EXON?

Zaujali jsme a zajímá Vás práce u nás? Pošlete mi svůj životopis a motivační dopis na .
Budeme se těšit na spolupráci.
Petra Zoubková, Personalistka