Jsme autorizovaným distributorem řady výrobců špičkových digitalizačních zařízení pro záchranu kulturního dědictví. Pro Českou a Slovenskou republiku jsme autorizovaným partnerem významného světového výrobce knižních a velkoformátových skenerů, francouzské společnosti i2S.

Nabízíme kompletní nástroje pro digitalizaci knihovních, archivních, muzejních a sbírkových fondů podle aktuálních standardů, aplikaci Procyona. Od společnosti i2S nabízíme balík softwarových aplikací LIMB, který poskytuje kompletní řetězec procesů pro digitalizaci kulturního dědictví a jeho uchování v digitální podobě.

Dodáváme dokumentovové a produkční skenery a sestavujeme digitalizační linky značek Panasonic, OCE, Fujitsu, InoTec a další. Nabízíme skenovací aplikace, nástroje pro zkvalitnění skenovaného obrazu i aplikace pro vytěžování dat z dokumentů. Nedílnou součástí našich řešení jsou dodávky systémů pro elektronickou archivaci a správu dokumentů.


i2S CopiBook Open System A2+

i2S CopiBook Open System

Jedná se o již čtvrtou generaci knižních skenerů CopiBook s možností digitalizace předloh až do formátu A2+. Kvalita obražu až 600dpi.

i2S CopiBook Open System A1

i2S DigiBook Suprascan Quartz A1 HD

CopiBook OS představuje kombinaci vysoké kvality a maximální produktivity a patří mezi nejrychlejší knižní skenery formátu A1 na trhu.

i2S CopiBook V-Shape 2xA3, 2xA2

i2S DigiBook Suprascan Quartz A1 HD

Véčkový typ knižního skeneru CopiBook navržena pro digitalizaci křehkých a vzácných dokumentů. Knižní kolébka v úhlu 120° při kvalitě skenování až 600dpi.

i2S CopiBook COBALT A2 HD

i2S CopiBook COBALT A2 knižní skener

CopiBook typu COBALT ve variantě HD nabídzí digitalizaci do formátu A2 s rozlišením až 600dpi. Skener se již nevyrábí.

i2S e-Scan Open System A3+

i2S e-Scan Open System

Skenery řady eScan představují jednoduché, variabilní a snadno ovladatelné knižní skenery s možností samoobslužného nebo produkčního skenování v kvalitě až 400dpi.

i2S Suprascan Quartz A1 HD

i2S DigiBook Suprascan Quartz A1 HD

Skenery SupraScan jsou ideální variatnou pro archivaci rozličných dokumentů v té nejlepší kvalitě. Motorizovaná knižní kolébka, posuvná snímací hlava a automatické přítlačné sklo. Formát A1 patří mezi nejprodávanější typy skenerů SupraScan.

i2S SupraScan Quartz A1V HD

i2S DigiBook Suprascan Quartz A1 HD

Skener nabízí vysokou flexibilitu, je vybaven držákem knih s možností skenování v úhlu 90° - 120°.

i2S SupraScan Quartz A0 HD

i2S DigiBook Suprascan Quartz A1 HD

Velkoformátové skenery SupraScan jsou předurčeny k digitalizaci nejnáročnějších předloh velikých formátů.

i2S SupraScan Quartz 2xA0 HD

i2S DigiBook Suprascan Quartz A1 HD

Velkoformátové skenery SupraScan jsou předurčeny k digitalizaci nejnáročnějších předloh velikých formátů.

DigiBook DL-Mini

DigiBook DL-Mini

Robotický knižní skener se vyznačuje kombinací automatického a manuálního skenování. Nabízí vysokou kvalitu digitalizace, až 600 dpi při formátu 2xA3.


Poznejte naše zákazníky z České a Slovenské republiky

i2s references