Poskytujeme osvědčené produkty a služby pro všechny oblasti práce s dokumenty. Díky našim dlouholetým zkušenostem a vysoce kvalifikovanému týmu odborníků umíme zákazníkům nabídnout a připravit na míru postavená, robustní a spolehlivá řešení.

EXON s.r.o.

Společnost EXON patří mezi přední dodavatele renomovaných Document Management Systémů a komplexních služeb digitalizace dokumentů včetně vytěžování dat z formulářů či faktur, zabezpečené archivace dokumentů, dodávky profesionálních digitalizačních pracovišť, zakázkového vývoje software a s tím souvisejícího poradenství. Naše služby a produkty jsou využitelné pro všechny typy společností z bankovního a finančního sektoru, výrobního odvětví, služeb i obchodu, městských úřadů a magistrátů, pro státní správu, ministerstva, v akademických institucích i v dopravních a logistických společnostech.

Naše Projekty

Spolupracujeme pro významné společnosti v České republice a střední Evropě. Mezi naše dlouholeté klienty patří Plzeňský Prazdroj, Budějovický Budvar, Mercedes Benz Financial Services, ŠKODA AUTO, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, CBRE a mnoho dalších.

vize společnosti

Trvale budujeme a rozvíjí silnou profesionální společnost připravenou rychle a efektivně zpracovat požadavky zákazníků, nalézt a implementovat řešení, které přinese maximální spokojenost a užitek.

Přebíráme maximum rizik ze strany zákazníka na naši stranu a tím umožňujeme klientům optimalizovat jak finanční, tak lidské zdroje.