Poskytujeme osvědčené produkty, služby a řešení pro všechny oblasti práce s dokumenty a daty. Díky našim dlouholetým zkušenostem a vysoce kvalifikovanému týmu odborníků umíme zákazníkům nabídnout a připravit na míru postavená, robustní a spolehlivá řešení.

O nás

Společnost EXON patří mezi přední dodavatele renomovaných Document Management Systémů a komplexních služeb digitalizace dokumentů včetně vytěžování dat z formulářů či faktur, zabezpečené archivace dokumentů, dodávky profesionálních digitalizačních pracovišť, zakázkového vývoje software, instalace velkoformátových a knižních skenerů a s tím souvisejícího poradenství. Naše služby a produkty jsou využitelné pro všechny typy společností z bankovního a finančního sektoru, výrobního odvětví, služeb i obchodu, městských úřadů a magistrátů, pro státní správu, ministerstva, v akademických institucích i v dopravních a logistických společnostech. Spolupracujeme s významnými společnostmii v České republice a střední Evropě.

Vize společnosti

Trvale budujeme a rozvíjí silnou profesionální společnost připravenou rychle a efektivně zpracovat požadavky zákazníků, nalézt a implementovat řešení, které přinese maximální spokojenost a užitek. Přebíráme maximum rizik ze strany zákazníka na naši stranu a tím umožňujeme klientům optimalizovat jak finanční, tak lidské zdroje.