Jsme předním dodavatelem efektivních řešení pro Váš byznys v oblasti digitální kanceláře. Dodáváme renomované systémy správy dokumentů (document management system) a komplexní služby digitalizace dokumentů zahrnující vytěžování dat z formulářů či faktur, zabezpečené archivace dokumentů, dodávky profesionálních digitalizačních pracovišť, zakázkového vývoje software, instalace velkoformátových a knižních skenerů a s tím souvisejícího poradenství. Našimi zákazníky jsou významné firmy v České republice a střední Evropě z různých segmentů: bankovního a finančního sektoru, výrobního odvětví, služeb i obchodu, městských úřadů a magistrátů, státní správy, ministerstev, akademických institucí i dopravních a logistických společností aj.

Naši partneři

Spolupracujeme s řadou českých i zahraničních organizací. Mezi nejdůležitější partnery patří společnosti ELO Digital Office GmbH a i2S DigiBook SA.

ELO Digital Office GmbH
Sídlo společnosti ELO ve Stuttgartu, Německo

ELO Digital Office GmbH

Jsme certifikovaným partnerem německé společnosti ELO Digital Office GmbH, distributora a výrobce produktu ELO - špičkového systému pro správu dokumentů (DMS/ECM - document management system/enterprise content management). Na trhu působí od roku 1996. Zastoupení má ve 40 zemích světa za podpory více než 1 tisíce partnerů. Celosvětový prodej licencí překročil hranici 1 milionu. Světové reference k dispozici na webu společnosti ELO.

i2S DigiBook SA

Francouzská společnost i2S patří mezi světovou špičku ve zpracování obrazu. V České republice a na Slovensku působíme jako výhradní partner. I2S na trhu působí již 37 let. Zaměřuje se na digitalizaci kulturního dědictví vývojem specializovaných knižních skenerů včetně softwaru. Mezi světové zákazníky patří více než 4 tisíce institucí, jako jsou prestižní univerzity v Barceloně, Texasu, Arizoně, Miamy, dále např. Yale, Cambridge. Více referencí na webu společnosti i2s.

i2S DigiBook
Sídlo společnosti i2S v Bordeaux, Francie