Leden 2020

Listopad 2019


Konferencia LTP 2019

Zúčastnili jsme se 4. ročníku mezinárodní odborné konference LTP 2019. Téma: Nové trendy a východiska a východiska při budování LTP archivů. Na konferenci jsme přijeli s příspěvkem na téma: "Jak pomáhají Umělá inteligence a neuronové sítě systému LIBSAFE v dlouhodobé prezervaci dat", který přednesl kolega Thomas Novický.


Případová studie: DMS a spisová služba pro Nemocnici Prachatice a.s.

Aktuality z našeho posledního dokončeného projektu: Document Management (DMS) včetně spisové služby pro Nemocnici Prachatice, a.s. Ta řešila problémy ve dvou rovinách. První z nich byla zastaralá spisová služba, kterou již nebylo možné snadno upgradovat. Druhou rovinou byl požadavek na zpracování provozních agend (objednávek, smluv, došlých faktur, datových schránek (ISDS), elektronických podpisů, eIDAS a...


Otevíráme dveře vzdělaným, VOŠ a SPŠE Plzeň

Zúčastnili jsme se 7. ročníku akce Otevíráme dveře vzděláním pořádaný na VOŠ a SPŠE v Plzni. Celého dne se zúčastnilo na 64 partnerů různých společností a zástupců vzdělávacích institucí.
Přišli jsme omrknout, kam vaše kroky do budoucna směřují a těší nás, že naše práce, zejména ta konzultantská v oboru IT, je pro mnohé z vás zajímavá! Budeme se těšit na budoucí spolupráci :).

Stránky