Červen 2019


Správa spisové služby pro Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.

Pro společnost Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. poskytujeme ve dvou depozitářích v Bratislavě službu/outsourcing správy spisové služby a automatizované zpracování dat. Provádíme převzetí, přetřídění, systematické zpracování a uložení fyzických dokumentů klienta s různou lhůtou uložení do oddělení / pododdělení, ročníků, věcných skupin a jeho evidenci. Dále zajišťujeme dlouhodobou úschovu a správu...


Snídaně EXON 20. června v Praze

    Pokračujeme se sériemi workshopových snídaní z oblasti digitalizace a DMS systémů. Další setkání proběhne v Praze, 20.6.2019. A na programu budou následující body:
  • Setkání jsou organizována pro naše stávající zákazníky a potenciální zájemce o naše produkty a řešení.
  • ...

Duben 2019


18. celostátní archivní konference, Plzeň

Ve dnech 23. - 25. 4. 2019 se uskutečnila 18. celostátní archivní konference v Plzni, které se za tři dny zúčastnilo více jak 500 lidí. Při té příležitosti jsme účastníkům prezentovali v prostorách Státního oblastního archivu v Plzni knižní skenery: i2S Copibook V-shape 2xA2 a i2S Copibook Open System A2.


i2S Partners Congress 2019

Minulý týden se ve francouzském Bordeaux konalo každoroční setkání "i2S Partners Congress", kterého se zúčastnilo 30 zástupců společnosti i2S z 25 zemí světa, počínaje Francií, USA, Chile, přes Indii, Čínu, Malajsii a další. Českou republiku reprezentovali Radek Chramosta a Petr Straka.

Březen 2019


EXON CURLING 2019

Pro naše klienty a obchodní partnery jsme uspořádali tradiční každoroční setkání u curlingu, jako příležitost setkat se v jiném prostředí, než pouze v zasedačkách a konferenčních místnostech. Děkujeme všem za účast a příjemně strávené odpoledne. Kolektiv EXON

Stránky